Prázdninový provoz v mateřských a základních školách v období červenec a srpen 2016

Posted by MČ PRAHA 4 on Březen 08, 2016
Aktuality z MČ
„Letní provoz vybraných mateřských a základních škol organizuje naše městská část již tradičně,“ uvedl radní pro oblast školství a mládež Jaroslav Míth (ODS). „Zajištění prázdninového provozu vychází z potřeb rodičů, které jsme zaznamenali v předchozích letech. Víme, že umístit děti na celou dobu prázdnin bývá mnohdy problematické. Po dohodě s ředitelkami a řediteli škol zřizovaných naší městskou částí, věříme, že alespoň převážně většině rodičovské veřejnosti vyjdeme vstříc.“ Prázdninový provoz mateřských a základních škol v červenci a srpnu 2016 je určen pro děti, které mateřskou nebo základní školu, zřizovanou městskou částí Praha 4, již navštěvují.

Celý článek na zdrojovém webu

Tags: